legalizacja zatrudnienia

Jesteś Pracodawcą i chcesz zatrudnić u siebie obcokrajowca? Jesteś Cudzoziemcem i chcesz szukać pracy w Polsce?

Niestety, przepisy regulujące zatrudnienie cudzoziemców, a więc osób nieposiadających polskiego obywatelstwa, są bardzo zróżnicowane i rozsiane po kilkudziesięciu aktach prawnych. Znalezienie właściwego rozwiązania stanowi często nie lada wyzwanie – oznacza przedarcie się przez gąszcz przepisów i wymaga czasu. Dzięki nam nie musisz tego robić.

Szanujemy Twój czas i oferujemy pomoc w znalezieniu optymalnej formy zatrudnienia, dostosowanej do konkretnej sytuacji Twojego pracownika.

Skupiamy się na tym, by zminimalizować koszty leżące po stronie naszych Klientów oraz maksymalnie, jak to tylko możliwe, uprościć i skrócić postępowanie.

Dodatkową korzyścią dla Pracodawcy jest pewność, że zatrudnia legalnie, a wybrane rozwiązanie jest najlepszym spośród dostępnych, ponieważ zostało wybrane przez osoby z odpowiednim prawniczym przygotowaniem.

Zapraszamy do kontaktu!

Jak możemy pomóc?

- chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy niezbędnego wsparcia merytorycznego na każdym etapie postępowania

- wesprzemy w problemach związanych z nieznajomością języka polskiego, w szczególności: przetłumaczymy dokumenty, wyjaśnimy zawiłości, pomożemy napisać pismo lub wypełnić formularz

 - pomożemy skompletować i zweryfikować dokumenty tak, żeby postępowanie przebiegło szybko i sprawnie

 - będziemy Twoim wsparciem w kontakcie z urzędami; w sytuacjach, gdy pozwalają na to przepisy, odbędziemy wizytę za Ciebie, podczas gdy Ty zajmiesz się ważniejszymi sprawami

 - będziemy monitorować postępowanie i interweniować, kiedy będzie to konieczne, tak, żeby przebiegło ono szybko i sprawnie

- będziemy reprezentować Cię przed organem odwoławczym, jeżeli tego potrzebujesz i nie korzystałeś z naszych usług na wcześniejszym etapie postępowania

Masz pytanie? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

eu flag

Chcesz dowiedzieć się więcej o regułach dotyczących zatrudniania obywateli państw członkowskich UE, EOG oraz Szwajcarii? A może interesuje Cię, jakie zasady znajdują zastosowanie w przypadku członka rodziny obywаtela UE?

world 

Chcesz dowiedzieć się więcej o zezwoleniu na pracę albo jednolitym zezwoleniu na pobyt czasowy i pracę? A może interesują Cię inne wybrane formy zatrudnienia obywateli państw trzecich, takie jak oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi albo Niebieska Karta UE?