legalizacja pobytu

Jesteś cudzoziemcem i chcesz zalegalizować swój pobyt w Polsce? Szukasz pomocy w uzyskaniu karty pobytu?

Dla osób przyjeżdżających do Polski pierwsze kontakty z urzędami mogą być trudne. Prawidłowe wypełnienie formularza i skompletowanie dokumentów jest czasochłonne, a ewentualne błędy wiążą się z wydłużeniem procedury. My wesprzemy Cię w tym procesie.

Szanujemy Twój czas i oferujemy pomoc w prawidłowym przygotowaniu dokumentów, dzięki temu procedura ubiegania się o kartę pobytu przebiegnie bez komplikacji.

Nie znasz polskiego albo dopiero zaczynasz się go uczyć? Nie ma problemu! Z naszym zespołem porozumiesz się również po rosyjsku i po angielsku.

Skupiamy się na tym, by zminimalizować koszty leżące po Twojej stronie oraz maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zalegalizowanie pobytu. Jesteśmy profesjonalistami z prawniczym przygotowaniem, co da Ci gwarancję sprawnego wyrobienia dokumentów.

Zapraszamy do kontaktu!

Jak możemy pomóc?

- chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy niezbędnego wsparcia merytorycznego na każdym etapie postępowania

- wesprzemy w problemach związanych z nieznajomością języka polskiego, w szczególności: przetłumaczymy dokumenty, wyjaśnimy zawiłości, pomożemy napisać pismo lub wypełnić formularz

 - pomożemy skompletować i zweryfikować dokumenty tak, żeby postępowanie przebiegło szybko i sprawnie

 - będziemy Twoim wsparciem w kontakcie z urzędami; w sytuacjach, gdy pozwalają na to przepisy, odbędziemy wizytę za Ciebie, podczas gdy Ty zajmiesz się ważniejszymi sprawami

 - będziemy monitorować postępowanie i interweniować, kiedy będzie to konieczne, tak, żeby przebiegło ono szybko i sprawnie

- będziemy reprezentować Cię przed organem odwoławczym, jeżeli tego potrzebujesz i nie korzystałeś z naszych usług na wcześniejszym etapie postępowania

Masz pytanie? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

eu flag

Chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach legalizacji pobytu obywateli państw członkowskich UE, EOG oraz Szwajcarii? A może interesuje Cię, jakie reguły znajdą zastosowanie w przypadku członka rodziny obywatela UE?

world

Chcesz dowiedzieć się więcej o zezwoleniu na pobyt czasowy, w tym o jednolitym zezwoleniu na pobyt czasowy i pracę? A może interesuje Cię zezwolenie na pobyt stały albo zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego UE? Szukasz informacji na temat karty pobytu?